Jakie kierunki luksusowych rejsów są najpopularniejsze wśród polskich turystów

Rejsy wycieczkowe luksusowymi statkami, wyposażonymi w liczne atrakcje, zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Nie są wprawdzie jeszcze rezerwowane tak często, jak na przykład w krajach Europy Zachodniej czy Stanach Zjednoczonych, nie oznacza to jednak, że nie ma w naszym kraju amatorów takiej formy urlopu. Zapytaliśmy więc kilkoro z nich, jakie kierunki rejsów oferowane przez najpopularniejszych armatorów uważają za najbardziej atrakcyjne.

 

  • W ostarejs13istanbul-782847_960_720tnim czasie zaczęłam korzystać z oferty klubowej, dostępnej na tej stronie - www.travelinc.pl/pl/vrg/page/kim-jestesmy. - przyznaje Bożena. - Znaleźć w niej można najbardziej atrakcyjne oferty najpopularniejszych armatorów. Moim zdecydowanie najbardziej ulubionym kierunkiem jest Morze Śródziemne, w którym specjalizuje się między innymi włoski armator Costa Cruises. Korzystałam z jego usług i jestem bardzo zadowolona!

 

Z kolei Maciej najbardziej docenia możliwość wypłynięcia w bardziej egzotyczne dla Europejczyków kierunki, takie jak na przykład wody Oceanu Indyjskiego.

 

  • Rejsrejs1ship-1578528_960_720 po Morzu Indyjskim to zdecydowanie jedna z najbardziej niezapomnianych dla mnie podróży. - wspomina ostatnią wycieczkę. - Organizował ją sprawdzony armator, który zapewnił nie tylko luksusowy, świetnie wyposażony statek, ale również atrakcyjne dla turystów postoje, w czasie których mieliśmy możliwość zwiedzenia najciekawszych zabytków oraz atrakcji umiejscowionych na przykład na Sri Lance.